Hayalindeki Araba, %50 Fiyatına!

Sadece 3 adımda
Hayalinizdeki Araca
%50 Fiyatına Sahip Olun

- Sisteme üye olmanız,yolu yarıladığınız anlamına gelir..
- Deneyimli danışmanlarımız ile beraber
ilanları listeler, aracı seçer ve ihaleye katılırsınız.
- Hem zamandan hem paradan kar etmiş olursunuz.


İcradan Arabam1

Üyelik Paketini Seç

Ayrıcalıkların Başlangıç Noktası

Sitemize üye olmak isteyen tüm misafirlerimiz ücretsiz şekilde üye olup, gelecek bir kaç ay için Türkiye'nin her yerinden icradan yarı fiyatına ihaleye çıkacak arabaları listeyebilir. Marka, model, yakıt, piyasa değeri gibi bir çok bilgiye ücretsiz olarak ulaşabilir. Bu sayede almak istedikleri araç ya da araçlar için aylar öncesinden plan yapmaya başlayabilirler.

Ancak araçların güncel fotoğrafları, ihalenin dosya numarası ve tarihi gibi bilgiler yalnızca paket satın almış üyelerimiz tarafından görüntülenebilir. Paket satışı, misafirlerimizi müşteri gibi gördüğümüzden dolayı değil, ihaleye katılırken, aracı alırken yaşanacak aksaklıkları en az seviyeye indirme çabamızdan dolayıdır. Ayrıca biz bu ihaleleri takip eden, rakamları yüz binlere, milyonlara ulaşan aktif ve geniş bir aile olmak istiyoruz.

ÜYELİK PAKETLERİ sayfasından tüm üyelik tiplerini inceleyebilir ve hangi pakete üye olmak istediğinizi seçebilirsiniz. Size en uygun paketi seçtikten sonra, deneyimli danışmanlarımız ile birlikte sistemin ayrıcalıklarının farkını siz de göreceksiniz.


2

Aracın Dosya Bilgilerini Al

Hayalinizdeki Arabayı Belirleyin

Aradığını araç Otomobil, Motosiklet, Kamyon, Arazi ya da bir SUV hiç farketmez, Sitemizde tüm araba kategorilerinden araç bulunmaktadır. İhaleye çıkacak araçlar kategori bazlı olarak sistem üzerinde listelenmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra tüm araçların marka, model, fotoğraf ve fiyat gibi bir çok bilgiye anında ulaşılmaktadır. Bunun yanında belki de en önemli bilgi olan icra ihalesinin dosya numarası, ihale tarihi ve yeri, ihale bedeli gibi bilgiler de sitemizin üyelerine sunduğu yegane hizmetlerdir.

Üyelerimiz, arabalarını seçerken alanında uzman danışmanlarımız ile eş zamanlı çalışabilirler. Bu aşamada PLATİN+ üyelerimizin talepleri doğrultusunda ekibimiz, almak istenilen arabanın, teknik ve fiziki özellikleri hakkında detaylı listelemeler yapabilir. Arabanın motor, koltuk, kabin gibi bir çok teknik özelliği araştırılıp o şekilde bilgi verilir. Aynı zamanda aracın, boya, çizik, tekerlek sağlığı gibi fiziki özellikleri de notlar arasında yer alır.

Plaka ve şasi no gibi önemli detaylar da sistemimizde mevcut olup, ruhsat, yedek anahtar gibi ekstra detaylardan da bilgi vermeye çalışmaktayız. Alınacak araba kararlaştırıldıktan sonra işlem hemen hemen bitmiş sayılır. Geriye sadece ihale gününü beklemek ve katılmak kalmaktadır.


3

İhaleye Katıl

En Yüksek Teklifi Ver

Sitemizde listelenmiş olan tüm araçlarda; güncel ihale bilgileri detaylı olarak verilmektedir. Üyelerimizin daha sonra aksaklık yaşamamaları için yüksek titizlikle hazırlanan ilanlarda dosya numarası, ihale tarihi ve icra dairesi, ili ilçesi hatta aracın hangi otoparkta alıcısını beklediği bile yazmaktadır. Kararlaştırılan ihale için hazırlıklar başladığında yapılması gereken iki önemli madde vardır. Birincisi ihalenin bilgilerini (dosya numarsı, ihalenin yapılacağı yer) doğru şekilde not almaktır. İkincisi ise ihaleye katılabilmek için peşinat verilmesidir.

Alıcı ihalenin yapılacağı adrese, ihale bedelinin %20 peşinatı ile gelmelidir. İhaledeki aracın muhammen bedelinin (yetkililer tarafından belirlenen yaklaşık piyasa değeri) %50'si (yarısı) bedelle ihale açılmaktadır. Üyelerimiz ve diğer katılımcılar bu tutara ekleme yaparak fiyatı yükseltirler. En yüksek fiyat teklifini veren katılımcı ihaleyi kazanır. PLATİN+ ve VIP Üyelerimiz ihaleye hangi tarihde kaç para teklif verildi, en yüksek teklif miktarları nedir gibi soruların tamamına yetkililerimiz tarafından cevap bulabilmektedirler.

İhaleyle satılan araçlar hemen hemen her zaman piyasa fiyatının çok alt seviyelerinde satılmaktadır. Üyelerimiz, araçların normal fiyatının yarısı kadar tutarla aldıkları araçların keyfini çıkartırken biz de bir ihaleyi daha başarılı şekilde bitirmenin ve bir üyemizi daha karlı araç alımı konusunda desteklmenin gururunu yaşacağız.En Karlı Araba Alımları İçin;
T.C Vatandaşı olmanız ve
İhale Bedelinin %20'si Kadar Teminata Sahip Olmanız Yeterlidir.